K nákupu nad 24,00 € vám pribalíme chladivú plátienkovú masku - ISNTREE Puffy Face Fit Cooling Mask ❤️

Aromatica - AROMATICA

Aromatica je kórejská kozmetická značka známa pre svoje prírodné a organické produkty v starostlivosti o pleť a vlasy. Sú odhodlaní používať bezpečné a udržateľné prísady a zároveň uprednostňovať environmentálne a etické aspekty vo svojich výrobných ......

Aromatica je kórejská kozmetická značka známa pre svoje prírodné a organické produkty v starostlivosti o pleť a vlasy. Sú odhodlaní používať bezpečné a udržateľné prísady a zároveň uprednostňovať environmentálne a etické aspekty vo svojich výrobných procesoch. Aromatica si zakladá na vytváraní produktov s vysoko kvalitnými, prírodnými a organickými prísadami. Vyhýbajú sa škodlivým chemikáliám, ako sú parabény, sulfáty, umelé vône a syntetické farbivá.

Aromatica je značka priateľská pre vegánov a jej produkty nie sú testované na zvieratách. Značka je držiteľom rôznych certifikácií na podporu svojich tvrdení, vrátane Ecocert, Vegan Society, EWG (Environmental Working Group) Verified a Leaping Bunny.

Aromatica kladie veľký dôraz na udržateľnosť a zodpovednosť voči životnému prostrediu. Používajú ekologické obaly a niektoré ich produkty sú v sklenených fľašiach a recyklovateľných materiáloch.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Filtry