Pri nákupe od 40 Eur doprava zdarma

ZásielkovňaOsobní odběr
Cena prepravy3 Eur
Platba:
  • Dobierka (+0,60 Eur)
  • Bankový prevod
  • Kartou online
Zásielkovňa Kuriérska služba
Cena prepravy4,70 Eur
Platba:
  • Dobierka (+1 Eur)
  • Bankový prevod
  • Kartou online

Detailné informácie k doprave

Zásielkovňa - osobný odber

Osobný odber na ktorejkoľvek dostupnej pobočke spoločnosti Zásielkovňa. Zásielkovňa je združenie rôznych obchodov, benzínových púmp, trafik a iných prevádzok, ktoré sú zapojené do siete pre osobné odber tovaru z e-shopov. Viac informácií o jednotlivých pobočkách tu.

Zásielkovňa - Kuriérska služba

Zásielka Vám bude doručená kuriérom na Vami zvolenú adresu. Kuriér v deň doručenia volá a dohodne s Vami detaily odovzdania zásielky. V prípade neprítomnosti si môžete dohodnúť iný termín doručenia zásielky.

Informácie o platbe

Platba kartou
Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete najskôr požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte SMSkou od svojej banky. Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.
Platba bankovým prevodom
Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.
Prípadné reklamácie alebo otázky k platbám sa prosím obracajte priamo na poskytovateľa platobnej brány.
ComGate Payments, a.s.
Gočárova trieda 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267
Zistiť viac
On-line platby pre nás zaisťuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s. je licencovaná platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.