Sme čistá kórejská kozmetika KODERMA

Našou vášňou je kvalitná, čistá kórejská kozmetika dostupná pre všetkých, bez rozdielu veku, pohlavia alebo farby kože. Už vyše desať rokov sa ako rodinná firma zaoberáme dovozom kórejskej kozmetiky. Dbáme na to, aby výrobky, ktoré predávame boli vyvinuté v súlade s prírodou, netestované na zvieratách a nepodliehali čínskym smerniciam, ktoré na predaj vo fyzických obchodoch tieto testy vyžadujú.

Názov našej značky KODERMA je jednoduchým spojením dvoch slov "KO" - tradičné skrátenie slova Kórea a "DERMA" - latinsky pokožka.

V online obchode KODERMA ponúkame etické kórejské značky s ponukou kvalitnej starostlivosti, ktorá doplní alebo úplne nahradí vašu súčasnú pravidelnú "skincare routine" a pomôže vám s akýmkoľvek problémom, ktorý vašu pokožku trápi. Ponúkame produkty známych značiek, ktoré spĺňajú naše predpoklady clean beauty, ako napr. COSRX, Purito alebo Beauty of Joseon. Vyberáme ale aj z malých rodinných firiem, ktoré sa držia zásad udržateľnosti a taktiež netestujú na zvieratách. Na výber dávame napríklad značky Hyeja, Menokin alebo Haseya.

V portfóliu e-shopu KODERMA nájdete výrobky vhodné pre všetky typy pleti, vrátane tej citlivej. Pre lepšiu orientáciu v kategóriách alebo v detaile produktu zvýrazňujeme pokiaľ produkt neobsahuje parfumáciu, čo je najbežnejšia forma dráždivej látky. U ostatných výrobkov sa však snažíme o čo najväčšiu ponuku produktov iba s prírodnou parfumáciou – typicky esenciálne oleje z citrusov alebo extrakty z levandule alebo rozmarínu.

Sme proti testovaniu na zvieratách, preto je pre nás veľmi dôležité, aby sme vám poskytli na výber kozmetické produkty, ktoré splnia vysoké požiadavky na kvalitnú starostlivosť o pleť, ktorá bude zároveň transparentná, čo sa týka obsiahnutých zložiek a ich testovania. Zameriavame sa na výrobky, ktorých zloženie zodpovedá rastlinnému pôvodu. Starostlivo vyberáme a sami testujeme značky, ktoré sú bezpečné, bez škodlivej chémie a efektívne pomáhajú. V ponuke preto máme vo veľkej miere zastúpené výrobky s vegánskym certifikátom, ktorý pre nás zosobňuje našu víziu čistej kozmetiky, rešpektujúcu pokožku, nás samotné a prostredie, v ktorom žijeme.