HARUHARU WONDER Centella Phyto & 5 Peptide Concentrate Cream - Spevňujúci krém na tvár

HARUHARU WONDER Centella Phyto & 5 Peptide Concentrate Cream - Spevňujúci krém na tvár

Výrobca: HARUHARU WONDER Kód produktu: HAR25

- Znovu-recyklovateľné balenie
- Zlepšuje pružnosť pokožky
- Hydratuje a rozjasňuje mdlú pleť
- Pomáha zjemniť a minimalizovať vrásky

Viac informácií
Skladom
22,13 €
18,44 € bez DPH

Potřebujete poradit? Jsme zde pro Vás.
777 567 959Po - Pá 9:00 - 16:00

HARUHARU WONDER Centella Phyto & 5 Peptide Concentrate Cream - Spevňujúci krém na tvár 30ml

Obnovenie vzhľadu a pevnosti pleti + uzamknutie vlhkosti v jednom jednoduchom kroku. Komplexné riešenie pre starostlivosť o pleť vďaka Multi-Peptide + fytoproteínu, ktorý pomáha zlepšiť vzhľad jemných a dynamických liniek a podporuje celkovú elasticitu, hladkosť a pevnosť pokožky. Multifunkčný krém na tvár, ktorý poskytuje starostlivosť proti starnutiu, poskytuje hydratáciu, upokojuje a rozjasňuje naraz. Vegánske zloženie obsahuje 150 ppm výťažku z cica, ktorý udržuje pokožku pokojnú a hydratovanú.

Kľúčové zložky:

5 Peptid komplex - zlepšuje integritu pleti a jemné vrásky, obnovuje pevnosť povädnutej pokožky

Hydrolyzovaný hrachový proteín - spevňuje pleť

Kofeín - zjemňuje jemné vrásky, rozjasňuje povädnutú pleť

Hydrolyzovaný sójový proteín - hydratuje, minimalizuje hlboké vrásky

Adenosin - zlepšuje pružnosť a minimalizuje jemné vrásky

Skvalén - zabraňuje strate vlhkosti

Použitie:

 1.  Po očistení a tonizácii jemne vmasírujte primerané množstvo do pokožky a zľahka vklepte kým sa krém nevstrebe.

 2.  Pre optimálne výsledky používajte ráno a večer.

Tip:

Znovu naplniteľný obal vďaka recyklovateľnému baleniu - Produkt s vyberateľnou vnútornou nádobou je možné používať nepretržite dookola, čo znižuje plytvanie a spoločne sa tak môžeme starať o planétu. Vďaka inovatívnemu dizajnu je zloženie nádoby a doplňovanie krému jednoduché a pohodlné.

Voda, glycerin, butylenglykol, kaprylový/kaprinový triglycerid, olej ze semen Helianthus Annuus (slunečnicový), polyglyceryl-3distearát, 1,2-hexandiol, cetylalkohol, cetylpalmitát, akryloyldimethyltaurát amonný/VP kopolymer, sorbitanly palmoceryl Stearát, stearylalkohol, xanthanová guma, glycerylstearát citrát, myristylalkohol, skvalan, kofein, hydrolyzovaný sójový protein (900 ppm), hydrogenovaný lecitin, pentylenglykol, cetylhexylglycerin, adenosin, butyrospermum, laurintoylalkohol, butyrospermum, buterol, butyrospermum, butterol, sója Extrakt (150 ppm), Hydrolyzovaný hrachový protein (100 ppm), Madecassoside (90 ppm), Asiaticosid (60 ppm), Kaprylylglykol, Xylitylglukosid, Anhydroxylitol, Tripeptid mědi-1 (20,02 ppm), Xylitol, Acetyl Hexapeptid-028 (10), Asie. Kyselina (6 ppm), Kyselina madecassic (6 ppm), Glukóza, Ceramid NP, Extrakt z plodů Hippophae Rhamnoides, Oligopeptid-32 (0,02 ppm), Oligopeptid-29 (0,02 ppm), Palmitoyl Pentapeptid-4 (0,02 ppm)